Share, , Google Plus, Pinterest,

Γ’ Εθνική: Το πανόραμα της 3ης αγωνιστικής

Δείτε τα αποτελέσματα της 3ης αγωνιστικής όλων των ομίλων της Γ’Εθνικής.

4ος όμιλος

Τηλυκράτης Λευκάδας-Απόλλων Ευπαλίου 0-0
ΑΕ Ποντίων Κοζάνης-Θιναλιακός 2-0
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-ΑΟ Ανατολής 3-0
Αναγέννηση Άρτας-ΑΕ Λευκίμμης 3-0
ΠΑΣ Πρέβεζα-Μακεδονικός Φούφα 0-1
Αστέρας Ιτέας-ΑΕ Μεσολογγίου 1-0
Ναυπακτιακός Αστέρας-Σούλι Παραμυθιάς 1-0

1ος όμιλος

Αετός Ορφανού-Κεραυνός Πέρνης 1-1
Ηρακλής Ζυγού-Κιλκισιακός 2-0
Δόξα Κάτω Καμήλας-Ένωση Αλεξανδρούπολης 4-2
Ορφέας Ξάνθης-Πανσερραϊκός 0-1
Δόξα Θεολόγου-Άρης Αβάτου 0-0
Νέστος Χρυσούπολης-Απόλλων Παραλιμνίου 2-0

Ρεπό: Πανδραμαϊκός

2ος όμιλος

ΑΟ Σειρήνα-ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών 0-3
ΠΑΣ Φλώρινα-Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-0
Νίκη Αγκαθιάς-Αλμωπός Αριδαίας 0-1
Αστραπή Μεσοποταμίας-Μακεδονικός 0-1
Άρης Παλαιοχωρίου-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 0-3 α.α
Θύελλα Σαρακηνών-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας 3-3
Εδεσσαϊκός-Αγροτικός Αστέρας 1-1

Ρεπό: Εδεσσαϊκός

3ος όμιλος

ΑΣ Μετεώρα-ΑΕ Καρίτσας 1-0
Διγενής Νεοχωρίου-ΑΠΟ Αταλάντη 2-2
Ατρόμητος Παλαμά-Διαγόρας Στεφανοβικείου 2-0
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Δίας Δίου 5-1
Θησέας Αγριάς-ΑΟ Ποταμιάς 5-0
Ηρακλής Λάρισας-ΑΟ Σελλάνων 0-2
Πιερικός-Αλμυρός 0-0

5ος όμιλος

Άγιος Ιερόθεος-Εθνικός 2-0
ΑΕ Μοσχάτου-Ακράτητος 1-1
Θύελλα Καμαρίου-Άνω Μερά (18:00)
Ηλυσιακός-Κηφισιά 0-3
Κερατσίνι-Φωστήρας 0-1
Άγιοι Ανάργυροι-Πανθηραϊκός 1-1
Καλλιθέα-Ερμής Κορυδαλλού 4-0

6ος όμιλος

Παλληνιακός-Παναρκαδικός 1-1
Νέα Αρτάκη-Αιολικός 0-0
ΠΑΣ Κιθαιρών Καπαρελλίου-Ρόδος 0-2
Αήττητος Σπάτων-Κόρινθος ’06 1-1
Μαρκό-ΑΟ Υπάτου 0-0
ΑΕΚ Τρίπολης-Θύελλα Ραφήνας 0-2

Ρεπό: Αχαρναϊκός

7ος όμιλος

Ερμιονίδα-ΑΟ Τσιλιβή 3-2
ΑΠΣ Ζάκυνθος-ΑΟ Διαβολίτσιου 2-1
Πανηλειακός-Παναργειακός 0-0
Πανγυθεατικός-Θύελλα Πατρών 1-0
ΠΣ “Η Σπάρτη”-Αστέρας Βλαχιώτη 2-0
Ολυμπιακός Ζαχάρως-Διαγόρας Βραχνεΐκων 2-0
Ναύπλιο 2017-ΠΑΟ Βάρδας 1-0

8ος όμιλος

Ατσαλένιος-Πανακρωτηριακός 1-0
Γιούχτας-Πόρος 1-1
Ρεθυμνιακός-Επισκοπή 0-2
Άγιος Νικόλαος-Ηρόδοτος 0-2

Ρεπό: ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ