Share, , Google Plus, Pinterest,

Γ ΄Εθνικής Μπάσκετ: Το πρόγραμμα ΑΓΣΙ – IBC και των υπόλοιπων ομίλων

Όλο το πρόγραμμα στους ομίλους της Γ' Εθνικής μπάσκετ Ανδρών.

Το πρόγραμμα για την Γ’ Εθνική Μπάσκετ κληρώθηκε. ΑΓΣΙ και IBC είναι οι δύο ομάδες των Ιωαννίνων που θα βάλουν τα δυνατά τους για την άνοδο στη Β’ Εθνική.

Το πρωτάθλημα θα ξεκινήσει στις 13 Οκτωβρίου.

Το πρόγραμμα της Γ΄Εθνικής Κατηγορίας (3ου ομίλου):


1η Αγωνιστική - 13/10/19
Ρεπό: ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ

2η Αγωνιστική - 20/10/19
Ρεπό: ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

3η Αγωνιστική - 27/10/19
Ρεπό: ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ

4η Αγωνιστική - 03/11/19
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

5η Αγωνιστική - 10/11/19
Ρεπό: ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

6η Αγωνιστική - 24/11/19
Ρεπό: ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

7η Αγωνιστική - 01/12/19
Ρεπό: ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

8η Αγωνιστική - 08/12/19
Ρεπό: ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

9η Αγωνιστική - 15/12/19
Ρεπό: ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ - ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

10η Αγωνιστική - 22/12/19
Ρεπό: ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

11η Αγωνιστική - 05/01/20
Ρεπό: ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ

12η Αγωνιστική - 12/01/20
Ρεπό: ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

13η Αγωνιστική - 19/01/20
Ρεπό: ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ

14η Αγωνιστική - 26/01/20
Ρεπό: ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ

15η Αγωνιστική - 02/02/20
Ρεπό: ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ

16η Αγωνιστική - 09/02/20
Ρεπό: ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

17η Αγωνιστική - 23/02/20
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

18η Αγωνιστική - 08/03/20
Ρεπό: ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

19η Αγωνιστική - 15/03/20
Ρεπό: ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

20η Αγωνιστική - 22/03/20
Ρεπό: ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

21η Αγωνιστική - 29/03/20
Ρεπό: ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

22η Αγωνιστική - 05/04/20
Ρεπό: ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ - ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

23η Αγωνιστική - 12/04/20
Ρεπό: ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

24η Αγωνιστική - 26/04/20
Ρεπό: ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ - ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

25η Αγωνιστική - 03/05/20
Ρεπό: ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ - ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡ

26η Αγωνιστική - 10/05/20
Ρεπό: ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 
ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΑ - ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ - ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ - ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

 

Οι άλλοι όμιλοι

 

(1ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 13/10/19
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

2η Αγωνιστική – 20/10/19
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ

3η Αγωνιστική – 27/10/19
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ

4η Αγωνιστική – 03/11/19
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ

5η Αγωνιστική – 10/11/19
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

6η Αγωνιστική – 24/11/19
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

7η Αγωνιστική – 01/12/19
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

8η Αγωνιστική – 08/12/19
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

9η Αγωνιστική – 15/12/19
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

10η Αγωνιστική – 22/12/19
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

11η Αγωνιστική – 05/01/20
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

12η Αγωνιστική – 12/01/20
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

13η Αγωνιστική – 19/01/20
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ

14η Αγωνιστική – 26/01/20
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ

15η Αγωνιστική – 02/02/20
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

16η Αγωνιστική – 09/02/20
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

17η Αγωνιστική – 23/02/20
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

18η Αγωνιστική – 08/03/20
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ

19η Αγωνιστική – 15/03/20
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

20η Αγωνιστική – 22/03/20
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ

21η Αγωνιστική – 29/03/20
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

22η Αγωνιστική – 05/04/20
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ

23η Αγωνιστική – 12/04/20
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

24η Αγωνιστική – 26/04/20
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ

25η Αγωνιστική – 03/05/20
ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ – ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ – ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ – ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ
ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

26η Αγωνιστική – 10/05/20
ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΗΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 – ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ
ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΚΑΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ – ΑΕ Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

 

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2019-2020 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 13/10/19
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

2η Αγωνιστική – 20/10/19
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

3η Αγωνιστική – 27/10/19
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

4η Αγωνιστική – 03/11/19
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

5η Αγωνιστική – 10/11/19
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

6η Αγωνιστική – 24/11/19
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

7η Αγωνιστική – 01/12/19
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΣ ΠΕΡΑ

8η Αγωνιστική – 08/12/19
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

9η Αγωνιστική – 15/12/19
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

10η Αγωνιστική – 22/12/19
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΣ ΠΕΡΑ

11η Αγωνιστική – 05/01/20
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

12η Αγωνιστική – 12/01/20
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

13η Αγωνιστική – 19/01/20
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

14η Αγωνιστική – 26/01/20
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

15η Αγωνιστική – 02/02/20
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

16η Αγωνιστική – 09/02/20
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

17η Αγωνιστική – 23/02/20
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

18η Αγωνιστική – 08/03/20
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

19η Αγωνιστική – 15/03/20
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

20η Αγωνιστική – 22/03/20
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

21η Αγωνιστική – 29/03/20
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΣ ΠΕΡΑ

22η Αγωνιστική – 05/04/20
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

23η Αγωνιστική – 12/04/20
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

24η Αγωνιστική – 26/04/20
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΣ ΠΕΡΑ

25η Αγωνιστική – 03/05/20
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΣ ΠΕΡΑ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

26η Αγωνιστική – 10/05/20
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΣ ΠΕΡΑ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

 

(4ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 13/10/19
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. – ΜΕΝΤ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ – ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΔΕΚΑ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

2η Αγωνιστική – 20/10/19
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΜΕΝΤ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΔΕΚΑ

3η Αγωνιστική – 27/10/19
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΜΕΝΤ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ – ΔΕΚΑ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

4η Αγωνιστική – 03/11/19
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΕΝΤ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΔΕΚΑ – ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

5η Αγωνιστική – 10/11/19
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΕΝΤ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΔΕΚΑ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. – ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

6η Αγωνιστική – 24/11/19
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΔΕΚΑ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΕΝΤ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

7η Αγωνιστική – 01/12/19
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΔΕΚΑ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΜΕΝΤ

8η Αγωνιστική – 08/12/19
ΔΕΚΑ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΕΝΤ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

9η Αγωνιστική – 15/12/19
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΜΕΝΤ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΔΕΚΑ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

10η Αγωνιστική – 22/12/19
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΔΕΚΑ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΜΕΝΤ

11η Αγωνιστική – 05/01/20
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΔΕΚΑ
ΜΕΝΤ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

12η Αγωνιστική – 12/01/20
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΔΕΚΑ – ΜΕΝΤ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

13η Αγωνιστική – 19/01/20
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
ΜΕΝΤ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΔΕΚΑ

14η Αγωνιστική – 26/01/20
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΜΕΝΤ – ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΔΕΚΑ

15η Αγωνιστική – 02/02/20
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΜΕΝΤ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. – ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΔΕΚΑ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

16η Αγωνιστική – 09/02/20
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΜΕΝΤ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
ΔΕΚΑ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

17η Αγωνιστική – 23/02/20
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΜΕΝΤ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. – ΔΕΚΑ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

18η Αγωνιστική – 08/03/20
ΜΕΝΤ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΔΕΚΑ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ – ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02

19η Αγωνιστική – 15/03/20
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΔΕΚΑ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΜΕΝΤ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

20η Αγωνιστική – 22/03/20
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΔΕΚΑ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΜΕΝΤ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

21η Αγωνιστική – 29/03/20
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΔΕΚΑ
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΜΕΝΤ

22η Αγωνιστική – 05/04/20
ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΜΕΝΤ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΕΚΑ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

23η Αγωνιστική – 12/04/20
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΔΕΚΑ
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΕΝΤ – ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

24η Αγωνιστική – 26/04/20
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΔΕΚΑ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΕΝΤ

25η Αγωνιστική – 03/05/20
ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ
ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ.
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΜΕΝΤ – ΔΕΚΑ
ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

26η Αγωνιστική – 10/05/20
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΑΟ ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ. – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ – ΜΕΝΤ
ΔΕΚΑ – ΓΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ