Share, , Google Plus, Pinterest,

Πρεμιέρα με Ελπίδες Καρδίτσας τα Γιάννινα WFC – Όλο το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

Το πρόγραμμα πρωταθλήματος Α΄ Κατηγορίας Γυναικών

Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Α΄ Κατηγορίας Γυναικών ποδοσφαιρικής περιόδου 2019-20, όπως προέκυψε από την κλήρωση που πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας.

Η ομάδα που εκπροσωπεί την Ήπειρο, είναι τα “Γιάννενα WFC” θα κάνει ποδαρικό στην κατηγορία με εκτός έδρας ματς με τις Ελπίδες Καρδίτσας.

Το πρόγραμμα :

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΤΡΙΚΑΛΑ
ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΟΦΗ – ΑΕΛ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΛΥΦ. – ΠΑΟΚ
ΑΚ. ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΓΙΑΝΝΕΝΑ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΤΡΙΚΑΛΑ – ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΟΦΗ
ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΛΥΦ.
ΑΕΛ – ΑΚ. ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΙΑΝΝΕΝΑ – ΠΑΟΚ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΟΦΗ – ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΛΥΦ. – ΤΡΙΚΑΛΑ
ΑΚ. ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΓΙΑΝΝΕΝΑ – ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΠΑΟΚ – ΑΕΛ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΦΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΛΥΦ.
ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΑΚ. ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΤΡΙΚΑΛΑ – ΓΙΑΝΝΕΝΑ
ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ- ΠΑΟΚ
ΑΕΛ – ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΛΥΦ.
ΑΚ. ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΟΦΗ
ΓΙΑΝΝΕΝΑ – ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΠΑΟΚ – ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΑΕΛ – ΤΡΙΚΑΛΑ
ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΚ. ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΛΥΦ. – ΓΙΑΝΝΕΝΑ
ΟΦΗ – ΠΑΟΚ
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΕΛ
ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΤΡΙΚΑΛΑ – ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΓΙΑΝΝΕΝΑ
ΠΑΟΚ – ΑΚ. ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΕΛ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΛΥΦ.
ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΟΦΗ
ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΤΡΙΚΑΛΑ – ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟΚ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΓΙΑΝΝΕΝΑ – ΑΕΛ
ΑΚ. ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΛΥΦ. – ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΟΦΗ – ΤΡΙΚΑΛΑ
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΑΕΛ
ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΠΑΟΚ
ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΓΙΑΝΝΕΝΑ
ΤΡΙΚΑΛΑ – ΑΚ. ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΛΥΦ.
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΟΦΗ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΑΕΛ – ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΑΟΚ – ΤΡΙΚΑΛΑ
ΓΙΑΝΝΕΝΑ – ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΑΚ. ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΛΥΦ. – ΟΦΗ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΤΡΙΚΑΛΑ – ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΑΕΛ
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΠΑΟΚ
ΟΦΗ – ΓΙΑΝΝΕΝΑ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΛΥΦ. – ΑΚ. ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

* Αντίστροφα στον Β΄ ΓΥΡΟ, με αμοιβαία αλλαγή γηπεδούχου με φιλοξενούμενο (12η έως 22η αγωνιστική).

Πατήστε ΕΔΩ για να δείτε το πρόγραμμα του πρωταθλήματος Α΄ Κατηγορίας Γυναικών.