Share, , Google Plus, Pinterest,

Ε.Π.Σ.ΗΠ: Το πρόγραμμα της Α’ ερασιτεχνικής κατηγορίας

Η κλήρωση του πρωταθλήματος της Α΄ κατηγορίας της Ε.Π.Σ.ΗΠ πραγματοποιήθηκε το απόγευμα της  Δευτέρας (2/9) και γνωστοποιήθηκαν όλες οι αγωνιστικές.

Στις 21 και 22 Σεπτεμβρίου δρομολογείται η σέντρα του πρωταθλήματος.

 

Το πρόγραμμα της σεζόν:

1η Αγωνιστική
Θρίαμβος Σερβιανών – Αγροτικός Καστρίτσας
ΑΟ Κοσμηράς – Πίνδος Κόνιτσας
ΠΑΣ Κράψης – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας
ΑΕ Μικρασιατών – ΑΕ Χουλιαράδων
ΑΟ Κόντσικας – Θύελλα Κατσικά
Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – Αετός Νήσου
Προοδευτική Περάματος – ΠΑΣ Μετσόβου
ΠΑΟ Κρύας – Θύελλα Ελεούσας

2η Αγωνιστική
ΑΟ Κοσμηράς – Θρίαμβος Σερβιανών
Αγροτικός Καστρίτσας – ΠΑΣ Κράψης
Πίνδος Κόνιτσας – ΑΕ Μικρασιατών
ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – ΑΟ Κόντσικας
ΑΕ Χουλιαράδων – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά
Θύελλα Κατσικά – Προοδευτική Περάματος
Αετός Νήσου – Θύελλα Ελεούσας
ΠΑΣ Μετσόβου – ΠΑΟ Κρύας

3η Αγωνιστική
Θρίαμβος Σερβιανών – ΠΑΣ Κράψης
ΑΕ Μικρασιατών – ΑΟ Κοσμηράς
ΑΟ Κόντσικας – Αγροτικός Καστρίτσας
Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – Πίνδος Κόνιτσας
Προοδευτική Περάματος – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας
Θύελλα Ελεούσας – ΑΕ Χουλιαράδων
ΠΑΟ Κρύας – Θύελλα Κατσικά
Αετός Νήσου – ΠΑΣ Μετσόβου

4η Αγωνιστική
ΑΕ Μικρασιατών – Θρίαμβος Σερβιανών
ΠΑΣ Κράψης – ΑΟ Κόντσικας
ΑΟ Κοσμηράς – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά
Αγροτικός Καστρίτσας – Προοδευτική Περάματος
Πίνδος Κόνιτσας – Θύελλα Ελεούσας
ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – ΠΑΟ Κρύας
ΑΕ Χουλιαράδων – ΠΑΣ Μετσόβου
Θύελλα Κατσικά – Αετός Νήσου

5η Αγωνιστική
Θρίαμβος Σερβιανών – ΑΟ Κόντσικας
Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – ΑΕ Μικρασιατών
Προοδευτική Περάματος – ΠΑΣ Κράψης
Θύελλα Ελεούσας – ΑΟ Κοσμηράς
ΠΑΟ Κρύας – Αγροτικός Καστρίτσας
ΠΑΣ Μετσόβου – Πίνδος Κόνιτσας
Αετός Νήσου – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας
ΑΕ Χουλιαράδων – Θύελλα Κατσικά

6η Αγωνιστική
Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – Θρίαμβος Σερβιανών
ΑΟ Κόντσικας – Προοδευτική Περάματος
ΑΕ Μικρασιατών – Θύελλα Ελεούσας
ΠΑΣ Κράψης – ΠΑΟ Κρύας
ΑΟ Κοσμηράς – ΠΑΣ Μετσόβου
Αγροτικός Καστρίτσας – Αετός Νήσου
Πίνδος Κόνιτσας – Θύελλα Κατσικά
ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – ΑΕ Χουλιαράδων

7η Αγωνιστική
Θρίαμβος Σερβιανών – Προοδευτική Περάματος
Θύελλα Ελεούσας – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά
ΠΑΟ Κρύας – ΑΟ Κόντσικας
ΠΑΣ Μετσόβου – ΑΕ Μικρασιατών
Αετός Νήσου – ΠΑΣ Κράψης
Θύελλα Κατσικά – ΑΟ Κοσμηράς
ΑΕ Χουλιαράδων – Αγροτικός Καστρίτσας
Πίνδος Κόνιτσας – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας

8η Αγωνιστική
Θύελλα Ελεούσας – Θρίαμβος Σερβιανών
Προοδευτική Περάματος – ΠΑΟ Κρύας
Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – ΠΑΣ Μετσόβου
ΑΟ Κόντσικας – Αετός Νήσου
ΑΕ Μικρασιατών – Θύελλα Κατσικά
ΠΑΣ Κράψης – ΑΕ Χουλιαράδων
ΑΟ Κοσμηράς – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας
Αγροτικός Καστρίτσας – Πίνδος Κόνιτσας

9η Αγωνιστική
Θρίαμβος Σερβιανών – ΠΑΟ Κρύας
ΠΑΣ Μετσόβου – Θύελλα Ελεούσας
Αετός Νήσου – Προοδευτική Περάματος
Θύελλα Κατσικά – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά
ΑΕ Χουλιαράδων – ΑΟ Κόντσικας
ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – ΑΕ Μικρασιατών
Πίνδος Κόνιτσας – ΠΑΣ Κράψης
Αγροτικός Καστρίτσας – ΑΟ Κοσμηράς

10η Αγωνιστική
ΠΑΣ Μετσόβου – Θρίαμβος Σερβιανών
ΠΑΟ Κρύας – Αετός Νήσου
Θύελλα Ελεούσας – Θύελλα Κατσικά
Προοδευτική Περάματος – ΑΕ Χουλιαράδων
Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας
ΑΟ Κόντσικας – Πίνδος Κόνιτσας
ΑΕ Μικρασιατών – Αγροτικός Καστρίτσας
ΠΑΣ Κράψης – ΑΟ Κοσμηράς

11η Αγωνιστική
Θρίαμβος Σερβιανών – Αετός Νήσου
Θύελλα Κατσικά – ΠΑΣ Μετσόβου
ΑΕ Χουλιαράδων – ΠΑΟ Κρύας
ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – Θύελλα Ελεούσας
Πίνδος Κόνιτσας – Προοδευτική Περάματος
Αγροτικός Καστρίτσας – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά
ΑΟ Κοσμηράς – ΑΟ Κόντσικας
ΠΑΣ Κράψης – ΑΕ Μικρασιατών

12η Αγωνιστική
Θύελλα Κατσικά – Θρίαμβος Σερβιανών
Αετός Νήσου – ΑΕ Χουλιαράδων
ΠΑΣ Μετσόβου – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας
ΠΑΟ Κρύας – Πίνδος Κόνιτσας
Θύελλα Ελεούσας – Αγροτικός Καστρίτσας
Προοδευτική Περάματος – ΑΟ Κοσμηράς
Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – ΠΑΣ Κράψης
ΑΟ Κόντσικας – ΑΕ Μικρασιατών

13η Αγωνιστική
Θρίαμβος Σερβιανών – ΑΕ Χουλιαράδων
ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – Θύελλα Κατσικά
Πίνδος Κόνιτσας – Αετός Νήσου
Αγροτικός Καστρίτσας – ΠΑΣ Μετσόβου
ΑΟ Κοσμηράς – ΠΑΟ Κρύας
ΠΑΣ Κράψης – Θύελλα Ελεούσας
ΑΕ Μικρασιατών – Προοδευτική Περάματος
ΑΟ Κόντσικας – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά

14η Αγωνιστική
ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – Θρίαμβος Σερβιανών
ΑΕ Χουλιαράδων – Πίνδος Κόνιτσας
Θύελλα Κατσικά – Αγροτικός Καστρίτσας
Αετός Νήσου – ΑΟ Κοσμηράς
ΠΑΣ Μετσόβου – ΠΑΣ Κράψης
ΠΑΟ Κρύας – ΑΕ Μικρασιατών
Θύελλα Ελεούσας – ΑΟ Κόντσικας
Προοδευτική Περάματος – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά

15η Αγωνιστική
Θρίαμβος Σερβιανών – Πίνδος Κόνιτσας
Αγροτικός Καστρίτσας – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας
ΑΟ Κοσμηράς – ΑΕ Χουλιαράδων
ΠΑΣ Κράψης – Θύελλα Κατσικά
ΑΕ Μικρασιατών – Αετός Νήσου
ΑΟ Κόντσικας – ΠΑΣ Μετσόβου
Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – ΠΑΟ Κρύας
Προοδευτική Περάματος – Θύελλα Ελεούσας

16η Αγωνιστική
Αγροτικός Καστρίτσας – Θρίαμβος Σερβιανών
Πίνδος Κόνιτσας – ΑΟ Κοσμηράς
ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – ΠΑΣ Κράψης
ΑΕ Χουλιαράδων – ΑΕ Μικρασιατών
Θύελλα Κατσικά – ΑΟ Κόντσικας
Αετός Νήσου – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά
ΠΑΣ Μετσόβου – Προοδευτική Περάματος
Θύελλα Ελεούσας – ΠΑΟ Κρύας

17η Αγωνιστική
Θρίαμβος Σερβιανών – ΑΟ Κοσμηράς
ΠΑΣ Κράψης – Αγροτικός Καστρίτσας
ΑΕ Μικρασιατών – Πίνδος Κόνιτσας
ΑΟ Κόντσικας – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας
Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – ΑΕ Χουλιαράδων
Προοδευτική Περάματος – Θύελλα Κατσικά
Θύελλα Ελεούσας – Αετός Νήσου
ΠΑΟ Κρύας – ΠΑΣ Μετσόβου

18η Αγωνιστική
ΠΑΣ Κράψης – Θρίαμβος Σερβιανών
ΑΟ Κοσμηράς – ΑΕ Μικρασιατών
Αγροτικός Καστρίτσας – ΑΟ Κόντσικας
Πίνδος Κόνιτσας – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά
ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – Προοδευτική Περάματος
ΑΕ Χουλιαράδων – Θύελλα Ελεούσας
Θύελλα Κατσικά – ΠΑΟ Κρύας
ΠΑΣ Μετσόβου – Αετός Νήσου

19η Αγωνιστική
Θρίαμβος Σερβιανών – ΑΕ Μικρασιατών
ΑΟ Κόντσικας – ΠΑΣ Κράψης
Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – ΑΟ Κοσμηράς
Προοδευτική Περάματος – Αγροτικός Καστρίτσας
Θύελλα Ελεούσας – Πίνδος Κόνιτσας
ΠΑΟ Κρύας – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας
ΠΑΣ Μετσόβου – ΑΕ Χουλιαράδων
Αετός Νήσου – Θύελλα Κατσικά

20η Αγωνιστική
ΑΟ Κόντσικας – Θρίαμβος Σερβιανών
ΑΕ Μικρασιατών – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά
ΠΑΣ Κράψης – Προοδευτική Περάματος
ΑΟ Κοσμηράς – Θύελλα Ελεούσας
Αγροτικός Καστρίτσας – ΠΑΟ Κρύας
Πίνδος Κόνιτσας – ΠΑΣ Μετσόβου
ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – Αετός Νήσου
Θύελλα Κατσικά – ΑΕ Χουλιαράδων

21η Αγωνιστική
Θρίαμβος Σερβιανών – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά
Προοδευτική Περάματος – ΑΟ Κόντσικας
Θύελλα Ελεούσας – ΑΕ Μικρασιατών
ΠΑΟ Κρύας – ΠΑΣ Κράψης
ΠΑΣ Μετσόβου – ΑΟ Κοσμηράς
Αετός Νήσου – Αγροτικός Καστρίτσας
Θύελλα Κατσικά – Πίνδος Κόνιτσας
ΑΕ Χουλιαράδων – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας

22η Αγωνιστική
Προοδευτική Περάματος – Θρίαμβος Σερβιανών
Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – Θύελλα Ελεούσας
ΑΟ Κόντσικας – ΠΑΟ Κρύας
ΑΕ Μικρασιατών – ΠΑΣ Μετσόβου
ΠΑΣ Κράψης – Αετός Νήσου
ΑΟ Κοσμηράς – Θύελλα Κατσικά
Αγροτικός Καστρίτσας – ΑΕ Χουλιαράδων
ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – Πίνδος Κόνιτσας

23η Αγωνιστική
Θρίαμβος Σερβιανών – Θύελλα Ελεούσας
ΠΑΟ Κρύας – Προοδευτική Περάματος
ΠΑΣ Μετσόβου – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά
Αετός Νήσου – ΑΟ Κόντσικας
Θύελλα Κατσικά – ΑΕ Μικρασιατών
ΑΕ Χουλιαράδων – ΠΑΣ Κράψης
ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – ΑΟ Κοσμηράς
Πίνδος Κόνιτσας – Αγροτικός Καστρίτσας

24η Αγωνιστική
ΠΑΟ Κρύας – Θρίαμβος Σερβιανών
Θύελλα Ελεούσας – ΠΑΣ Μετσόβου
Προοδευτική Περάματος – Αετός Νήσου
Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – Θύελλα Κατσικά
ΑΟ Κόντσικας – ΑΕ Χουλιαράδων
ΑΕ Μικρασιατών – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας
ΠΑΣ Κράψης – Πίνδος Κόνιτσας
ΑΟ Κοσμηράς – Αγροτικός Καστρίτσας

25η Αγωνιστική
Θρίαμβος Σερβιανών – ΠΑΣ Μετσόβου
Αετός Νήσου – ΠΑΟ Κρύας
Θύελλα Κατσικά – Θύελλα Ελεούσας
ΑΕ Χουλιαράδων – Προοδευτική Περάματος
ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά
Πίνδος Κόνιτσας – ΑΟ Κόντσικας
Αγροτικός Καστρίτσας – ΑΕ Μικρασιατών
ΑΟ Κοσμηράς – ΠΑΣ Κράψης

26η Αγωνιστική
Αετός Νήσου – Θρίαμβος Σερβιανών
ΠΑΣ Μετσόβου – Θύελλα Κατσικά
ΠΑΟ Κρύας – ΑΕ Χουλιαράδων
Θύελλα Ελεούσας – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας
Προοδευτική Περάματος – Πίνδος Κόνιτσας
Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – Αγροτικός Καστρίτσας
ΑΟ Κόντσικας – ΑΟ Κοσμηράς
ΑΕ Μικρασιατών – ΠΑΣ Κράψης

27η Αγωνιστική
Θρίαμβος Σερβιανών – Θύελλα Κατσικά
ΑΕ Χουλιαράδων – Αετός Νήσου
ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – ΠΑΣ Μετσόβου
Πίνδος Κόνιτσας – ΠΑΟ Κρύας
Αγροτικός Καστρίτσας – Θύελλα Ελεούσας
ΑΟ Κοσμηράς – Προοδευτική Περάματος
ΠΑΣ Κράψης – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά
ΑΕ Μικρασιατών – ΑΟ Κόντσικας

28η Αγωνιστική
ΑΕ Χουλιαράδων – Θρίαμβος Σερβιανών
Θύελλα Κατσικά – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας
Αετός Νήσου – Πίνδος Κόνιτσας
ΠΑΣ Μετσόβου – Αγροτικός Καστρίτσας
ΠΑΟ Κρύας – ΑΟ Κοσμηράς
Θύελλα Ελεούσας – ΠΑΣ Κράψης
Προοδευτική Περάματος – ΑΕ Μικρασιατών
Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – ΑΟ Κόντσικας

29η Αγωνιστική
Θρίαμβος Σερβιανών – ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας
Πίνδος Κόνιτσας – ΑΕ Χουλιαράδων
Αγροτικός Καστρίτσας – Θύελλα Κατσικά
ΑΟ Κοσμηράς – Αετός Νήσου
ΠΑΣ Κράψης – ΠΑΣ Μετσόβου
ΑΕ Μικρασιατών – ΠΑΟ Κρύας
ΑΟ Κόντσικας – Θύελλα Ελεούσας
Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά – Προοδευτική Περάματος

30η Αγωνιστική
Πίνδος Κόνιτσας – Θρίαμβος Σερβιανών
ΠΑΣ Αγίας Μαρίνας – Αγροτικός Καστρίτσας
ΑΕ Χουλιαράδων – ΑΟ Κοσμηράς
Θύελλα Κατσικά – ΠΑΣ Κράψης
Αετός Νήσου – ΑΕ Μικρασιατών
ΠΑΣ Μετσόβου – ΑΟ Κόντσικας
ΠΑΟ Κρύας – Αγροτικός Αστέρας Άνω Καλαμά
Θύελλα Ελεούσας – Προοδευτική Περάματος